Lányok 29 és labdarúgás szempontjából, amelynek szüksége van tudni, hogy a lány focirajongó, News

A világbajnokság alatt, a férfiak elfelejteni mindent. Minden a figyelem középpontjában az események zajlanak a területen. Azt javasoljuk, hogy próbálja megosztani a kedvenc hobbija, és megtanulják az alapokat a kedvenc játékok.

Underdog (angol -. Underdog) - a csapat, amely a legkisebb esélye a győzelemre.

Bíró - labdarúgó játékvezető, a játékvezető a pályán, a játékvezető.

Bisikleta - a név a sztrájk. Ha egy futballista rúgja a labdát, keresztbe vetett lábbal a levegőben.

Boot - futballcipő tüskékkel.

Gates - téglalap alakú, amely a két rúd, gerendák és dróthálót, szélén található a területen, ahol a játékosok meg kell kérni a labdát. Normál kapu mérete 7,32 méter hosszú és 2,44 méter magas.

Kapus (kapus) - a játékos, védi a kaput (szóról szóra az angol - „őrzi a cél”).

Kilenc - egy képzeletbeli cél a labdarúgó cél. Található, a jobb felső sarokban, 40 cm-re a bár és a kapufáról. A labdát a „kilenc” - egy különleges bátorsága.

További idő - idő adunk a mérkőzés mag és több mint kompenzált, T N .. hosszabbításban. Általában kijelölt megtudni a győztes a mérkőzés vagy összesítéssel. További időt két 15 perces időtartamban minden. Ezen felül mindkét fél által adhatunk kompenzációs időben.

Szivárogtató (az angol csöpög -. „Csöpög”) - a mozgás a játékos a labdát különböző irányokba. Nyálas nevű játékos, aki mozgatható és mozog, fut a védő, és tartja a labdát az övé.

Defender - játékos védelmi vonalat, melynek fő feladata a védelem a megközelítések kapuikat. Lejátszót védelmi vonalat.

Kompenzálja a mérkőzés - létrehozott kifejezés időt, bíró hozzáadjuk a fő játék, hogy kompenzálja a különböző puffasztott trauma száma, helyettesítések és hasonlók

A mérkőzés - egy mérkőzés a két foci csapat közben a foci szabályait a kijelölt idő és a bíró. A mérkőzés két félből.

Mundial (spanyol Mundial - World) - VB.

Forward - a játékos a támadó vonal (előre).

A legtöbb időt - a névleges időt összegű fele - 45 perc, és a játék - 90 min. Idő és a mérkőzés mindig (kivéve vészhelyzetben) tart legalább egy meghatározott időszakban.

Les (az angol. Les) a „les”. Ez akkor fordul elő, amikor a támadó kihúzta a védők vissza. Lejátszás leáll, és egy szabadrúgás jár az ellenfél. „Les” - egy komoly betegség, amely gyakran válik okot viták választottbírák játékosok.

Szankciók (az angol büntetőrúgás -. „Penalty kick”) - Dedikált lövés a cél, ami csak védi a kapus.

A fal - abban a pillanatban, amikor a játékosok állnak egymás mellett, amely ok-okozati védik a kaput (a parttól 9 méterre eltömődése).

Keresztléc - a felső kapufa.

Time - az egyik a két rész egy focimeccs. Az idő 45 perc, bizonyos szabályok foci, plusz sérülési időt, tette hozzá a bíró.

Műszaki vereség - vereség csapat (0-3) rendelt a felhatalmazott testület a csapat egy kirívó megsértése a szabályokat a mérkőzés, verseny előírásoknak, a csapat nem jelenik meg a játék, stb Ellenfele rendelt műszaki győzelem (szintén 3-0).

FIFA - a rövidített név a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség. Alkotó május 21, 1904 Párizsban, az alakuló kongresszuson jelenlétében hét küldöttje hat ország: Belgium, Hollandia, Dánia, Svédország, Svájc és Franciaország. FIFA tűzte a feladata, hogy a szervező a nemzetközi labdarúgó-bajnokságok és világbajnokságok. Jelenleg az egyik legnagyobb nemzetközi szervezetekkel. Vezető testületek található Zürich.

Szárnyon - a jobb szélső vagy bal szélső játékosok sorban a támadás és védekezés, valamint a vonal a jobb és bal oldali futballpálya.

Szabálytalanság (angol -. Fúj) - megszegi a szabályokat.

Mesterhármast - három gól az egyik játékos egy játékban.

Center területén - egy pont a pálya közepén található, a középvonal. Középpontja körül körülhatárolt terület sugarú 9 méter. Az elején minden fél és egy idő után gólt értek el van állítva a mező közepén. A játék újraindul, amikor a játékosok átment a közepén egy egyenlő távolság hossza a labda kerülete. Amikor játszik a középpályán ellenfelek kell állni kívül 9-es területen.

A tizenhatos - a terület a kapu előtt, amelyen belül a kapus hagyjuk játszani a kezét. Bármilyen megsérti a szabályokat a játékos a büntető területen a kapu büntetendő kinevezése büntetést.

Junior - fiatal játékos, általában csak a junior korú 18,5 év.

Design, amely programuvannya: YonaStudio