• Vuelta
  • Főoldal Formula 1
  • táblázat

A hiba a „Chicago”, és „Minnesota”

„Blackhawks” és a „Wild” kezdődik a tavaszi állapotát kedvencek a Nyugat és ragyogóan kimutatták, hogy az NHL-rájátszás nem hiába híres kiszámíthatatlansága: pontosan egy győzelem 2-9 játékot.

„Chicago” crash hívások és különösen megalázó balra. Legutóbbi hegemón két játék sikertelenül harcolt fejét a falba Pekka Rinne, és az egész sorozat, nem csatár „Hawks” nem szerzett több pontot, mint a finn kapus (2).

Himnuszok „Edmonton” rajongók

11 éves Season „Oilers” véget ér az utolsó mérkőzés az alapszakaszban. Katedrán „Rogers Place” mindent megtett, hogy a végén a fekete sorozat maradt ünnepi és felejthetetlen.

„Oilers” jött ki a második fordulóban, ahol a kanadai szurkolók segítségére sietett az énekes Brett Kissel, aki a teljesítménye az amerikai himnuszt visszautasította mikrofont. És úgy tűnik, hogy csak ihlette „Dax” a bravúrokat.

Megakambek "Anaheim"

A második hosszabbítás, hogy egy látványos vége Kori Perri.

Az összeomlás az „Washington” remények

Indulás „Capitals” a második fordulóban - az esemény, összehasonlítva, ahol a napfelkelte reggel úgy tűnik, hogy valami szokatlant. Ezúttal nem volt mentes dráma, „Capitals” kiterjesztették a sorozat egy 1-3 lejátszották az ellenfél összes mérkőzést kivéve a második, de végül elfelejtettem, hogy menjen a jégre, a harmadik periódusban a hetedik játékban.

Extravaganza, és összeomlott a Rinne

De amint a „ragadozók” jött Pittsburgh. magic eloszlatja a kapus nyom nélkül, és a kapu maradt 196 centiméter hülye. 4 kimaradt gól után 11 lövés az első játék, 3 gól 9 felvételek az ötödik - egy padon polírozó szintű statisztikák ifjúság.

hegymászó Gyuntselya

22 éves American kapart ki 16 gól 40 játék debütáló szezonban. Kiderült, Jake egyszerűen parti hatalom a legfontosabb része a szezon - az első helyen az alátétet (13), az első helyet a győztes gólt (5), az ismétlés a rekord pontok kezdőknek (21).

Pergetett Murray rajongók „ragadozók”

Katedrán „Bridgestone Arena” mindent megtett, hogy segítsen bálványok és demoralizálhatja az ellenfél. Kegyetlen erkölcsi megaláztatás átesett kapus Mett Myurrey, amelynek teljesítménye a harmadik és a negyedik játék tényleg hajtja a melankólia - 1: 5, 1: 4. „Murray, Murray, Murray, szopni. Ez mind a te hibád „- kárörvendő rajongók a” Nashville "

23 éves kanadai megbirkózni a pszichológiai csapást, és határozott választ rosszindulatú kritikusok: két shataut a döntő mérkőzést.

Agyrázkódás és Return Crosby

A május első napjaiban a szurkolók és a játékosok, „Pittsburgh” nem volt a legnagyobb ünnepi hangulat: Sidni Krosbi ütközött áramot Matt Niskanen és elhagyta a pályát az újabb agyrázkódást.

PK ellen Sid

P. K. Subban volt egy gyönyörű munkát levezethető Crosby egyensúlyt. Ő fejlesztette ki a témája a rossz lehelet és a szájvíz - pergetett szinten art.

Azonban időben megállítani PK nem akar semmit, és mereven ogreb az ötödik mérkőzés.

Nezaschitanny mosó Sissons

Rajongók hevesen bombázták, mert a törölt mosók P. K. Subban. Aztán nem tudom, mi fog történni a hatodik játékban. Döntőbíró sietett a sípot, és a végén nem gólt Colton Sissons. És talán, úgy döntött, a sorsa a szezonban.

Több „ragadozók” nem elhagyott, és a korábbi játékos Patrick Hornkvist tizenöt percig, mielőtt a sziréna hozta a Stanley „Pittsburgh” jutott.